+48570025055

kontakt@agdwarszawa.com

Jednym Słowem ekspresowa naprawa AGD.

Szybka naprawa AGD w Warszawie

Naprawa sprzętu AGD wystarczy wysłać zgłoszenie. Zwłaszcza jeżeli posiadasz uszkodzone urządzenie domowego AGD, takie jak: pralka, suszarka, zmywarka, zamrażarka czy lodówka. Bezzwłocznie odzwoni do Ciebie nasz konsultant i umówi wizytę serwisanta w dogodnym dla Ciebie terminie. Zdecydowanie zadzwoń na numer infolinii jeżeli chcesz się połączyć z konsultantem natychmiast +48570025055. W efekcie jest szansa, że naprawimy twój sprzęt jeszcze tego samego dnia. Dlatego, że ponad 98% napraw wykonujemy tego samego dnia co zgłoszenie. Im szybciej dotrze do nas informacja od Ciebie, tym szybciej będziemy mogli zareagować.

30

Lat
doświadczenia

W razie usterki napraw AGD zamiast wyrzucać.

Serwis AGD Warszawa

Naprawa AGD Warszawa

Zapewniamy pogwarancyjny serwis urządzeń AGD na terenie miasta stołecznego Warszawy i sąsiednich miejscowości takich jak: Marki, Ząbki, Zielonka, Sulejówek, Józefów, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Janki, Piastów, Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Łomianki, Legionowo. Podsumowując jesteśmy doświadczonymi fachowcami z wiedzą na temat działania najpopularniejszych urządzeń domowego AGD. Natychmiast realizujemy naprawy  sprawnie  i rzetelnie. Szybko dojeżdżamy na miejsce zgłoszenia usterki i dokonujemy naprawy w domu klienta. Dlatego nie musisz posiadać części zamiennych, cały sprzęt i podzespoły do naprawy mamy ze sobą. Zatem jeżeli potrzebujesz pomocy i chciałbyś przywrócić do sprawności swoje urządzenie – wyślij do nas zgłoszenie. Ponieważ istnieje szansa, że jeszcze dzisiaj będziesz mógł cieszyć się z naprawionego i działającego urządzenia.

Sprzęt AGD

AGD naprawa - jakie marki serwisujemy?

Jak widać świadczymy serwis pogwarancyjny większości urządzeń dużego AGD występujących w domach. W istocie dotyczy to zarówno pralek, zmywarek, zamrażarek, lodówek czy suszarek do ubrań.  Z pewnością wśród najpopularniejszych marek pralek, których naprawę realizujemy są brandy wymienione poniżej.

Najczęściej zadawane pytania

Tutaj zapoznasz się z najczęściej pojawiającymi się pytaniami, które dotyczą serwisu urządzeń AGD w Warszawie.

Jaki jest koszt naprawy sprzętu AGD?

Koszt naprawy sprzętu uzależniony jest od rodzaju awarii twojego urządzenia. Zatem dopiero po przyjeździe technika możliwa będzie ocena stopnia skomplikowania awarii i wycena naprawy.

Czy urządzenie jest naprawiane na miejscu?

Tak urządzenie naprawiane jest na miejscu awarii. Mając to na uwadze nasz technik przyjedzie pod wskazany adres z całym niezbędnym sprzętem i większością części zamiennych.

Czy potrzebuję części zmiennych?

Nie potrzebujesz części zamiennych. Ponieważ nasz serwisant ma ze sobą większość części zamiennych niezbędnych do naprawy urządzeń AGD. Ostatecznie w razie potrzeby potrzebny element zostanie domówiony.

Jakie urządzenia naprawiacie?

Realizujemy naprawy urządzeń dużego domowego AGD. Ogólnie mówiąc są to szczególnie: pralki, zmywarki, lodówki, suszarki, piekarniki. Oczywiście jeżeli masz wątpliwości czy możemy naprawić twoje urządzenie, skontaktuj się z naszym konsultantem.

Jak zamówić wizytę technika?

Wystarczy, że zadzwonisz lub wyślesz zgłoszenie drogą mailową a my odzwonimy do Ciebie. Bezzwłocznie zadzwoni do Ciebie nasz konsultant. W trakcie rozmowy zapyta się o objawy awarii i ustali dogodne godziny wizyty technika. Dalej we wskazanym terminie serwisant przyjedzie na miejsce w celu usunięcia usterki.

Serwisant AGD

AGD serwis - jaki sprzęt naprawiamy?

Ponieważ realizujemy kompleksowy serwis urządzeń AGD na terenie miasta stołecznego Warszawa naprawisz u nas także inne urządzenia niż pralka. W związku z tym wykonujemy naprawę takich urządzeń jak zmywarka, lodówka, suszarka i zamrażarka.

Serwis AGD w Warszawie I OKOLICACH

Teraz
wyślij zgłoszenie!

Wyślij zgłoszenie

Zadzwoń