+48570025055

kontakt@agdwarszawa.com

Zdecydowanie i skutecznie naprawimy twoją lodówkę w każdej dzielnicy Warszawy.

Naprawa lodówek z dojazdem w Warszawie

Naprawa lodówek to usługa, którą realizujemy na terenie Warszawy. Zatem jeżeli posiadasz zepsutą lodówkę, wyślij do nas zgłoszenie. Ponieważ liczy się każda chwila. W efekcie im szybciej zgłosisz nam awarię lodówki tym szybciej ją usuniemy. Bezzwłocznie odzwoni do Ciebie nasz konsultant i ustalicie wspólnie termin przyjazdu serwisanta. Zdecydowanie zadzwoń na numer infolinii jeżeli chcesz się połączyć z konsultantem natychmiast +48570025055. Oczywiście jest szansa, że naprawimy twoją lodówkę jeszcze dzisiaj.

30

Lat
doświadczenia

Zdecydowanie lepiej, napraw lodówkę zamiast ją wyrzucać tworząc elektryczny odpad.

Serwis lodówek

Naprawa lodówki Warszawa

W skrócie zapewniamy pogwarancyjny serwis lodówek i innych urządzeń chłodniczych domowego AGD na terenie miasta stołecznego Warszawy i okolicach. Bezzwłocznie dojeżdżamy na miejsce zgłoszenia awarii i dokonujemy naprawy w twoim domu na terenie Warszawy i okolic. Trzeba pamiętać, że nie musisz posiadać części zamiennych ani narzędzi do przeprowadzenia naprawy. Ponieważ cały sprzęt i podzespoły do wymiany, nasz serwisant ma ze sobą. Dlatego jeżeli chciałbyś naprawić swoją lodówkę, wyślij do nas zgłoszenie. Oczywiście istnieje szansa, że jeszcze dzisiaj będziesz mógł chłodzić w niej jedzenie. 

Sprzęt AGD

Jakie marki lodówek serwisujemy?

Ogólnie rzecz biorąc realizujemy serwis pogwarancyjny większości lodówek, które są sprzedawane w Polsce.  Z pewnością wśród najpopularniejszych marek lodówek, których naprawę realizujemy są firmy Whirlpool, Bosch, Electrolux, Samsung, Amica i Beko. Jeżeli posiadasz lodówkę lub chłodziarkę innej marki, nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy ją również naprawili. Obecnie serwisujemy lodówki różnych producentów i marek.

Najczęściej zadawane pytania

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania dotyczące naprawy lodówki w Warszawie. 

Jaki jest koszt naprawy lodówki?

Cena naprawy lodówki uzależniona jest od modelu lodówki oraz rodzaju awarii. W związku z tym po przyjeździe technika możliwa będzie ocena stopnia skomplikowania awarii i wycena naprawy.

Czy lodówka naprawiana jest na miejscu?

Tak naprawa lodówki odbywa się na miejscu  awarii. Ponieważ serwisant przyjedzie pod wskazany adres z całym niezbędnym ekwipunkiem i większością części zamiennych.

Czy potrzebuję części zmiennych?

Zapewniamy wszystkie części zamienne. dlatego nie potrzebujesz części zamiennych do lodówki.  Ostatecznie w razie potrzeby  element zostanie domówiony.

Jakie urządzenia AGD naprawiacie?

Realizujemy naprawy urządzeń dużego domowego AGD. W rzeczywistości są to takie sprzętu jak: pralki, zmywarki, lodówki, suszarki, piekarniki. Oczywiście jeżeli masz wątpliwości czy możemy naprawić twoje urządzenie, skontaktuj się z naszym konsultantem.

Jak zamówić wizytę technika?

Wystarczy, że zadzwonisz lub wyślesz zgłoszenie drogą mailową a my odzwonimy do Ciebie. Bezzwłocznie skontaktuje się z Tobą do Ciebie nasz konsultant. W trakcie rozmowy zapyta się o objawy awarii i ustali dogodne godziny wizyty technika. Dalej we wskazanym terminie serwisant przyjedzie na miejsce w celu usunięcia usterki.

Serwisant AGD

Serwis lodówek - jaki sprzęt naprawiamy?

Jak wskazaliśmy powyżej świadczymy kompleksowy serwis lodówek i innych urządzeń domowego AGD na terenie miasta Warszawa oraz okolicznych miejscowości. W związku z tym realizujemy naprawę takich urządzeń jak zmywarka, pralka, suszarka i zamrażarka.

Serwis lodówek w Warszawie I OKoLICACH

Teraz
wyślij zgłoszenie!

Wyślij zgłoszenie

Zadzwoń