570025055

kontakt@agdwarszawa.com

Zdecydowanie i skutecznie naprawimy twoją lodówkę w każdej dzielnicy Warszawy.

Naprawa lodówek z dojazdem w Warszawie

Naprawa lodówek to usługa, którą realizujemy na terenie Warszawy. Zatem jeżeli posiadasz zepsutą lodówkę, wyślij do nas zgłoszenie. Ponieważ liczy się każda chwila. W efekcie im szybciej zgłosisz nam awarię lodówki tym szybciej ją usuniemy. Bezzwłocznie odzwoni do Ciebie nasz konsultant i ustalicie wspólnie termin przyjazdu serwisanta. Zdecydowanie zadzwoń na numer infolinii jeżeli chcesz się połączyć z konsultantem natychmiast 570 025 055. Oczywiście jest szansa, że naprawimy twoją lodówkę jeszcze dzisiaj.

30

Lat
doświadczenia

Zdecydowanie lepiej, napraw lodówkę zamiast ją wyrzucać tworząc elektryczny odpad.

Serwis lodówek

Naprawa lodówki Warszawa

W skrócie zapewniamy pogwarancyjny serwis lodówek i innych urządzeń chłodniczych domowego AGD na terenie miasta stołecznego Warszawy i okolicach. Bezzwłocznie dojeżdżamy na miejsce zgłoszenia awarii i dokonujemy naprawy w twoim domu na terenie Warszawy i okolic. Trzeba pamiętać, że nie musisz posiadać części zamiennych ani narzędzi do przeprowadzenia naprawy. Ponieważ cały sprzęt i podzespoły do wymiany, nasz serwisant ma ze sobą. Dlatego jeżeli chciałbyś naprawić swoją lodówkę, wyślij do nas zgłoszenie. Oczywiście istnieje szansa, że jeszcze dzisiaj będziesz mógł chłodzić w niej jedzenie. 

Sprzęt AGD

Jakie marki lodówek serwisujemy?

Ogólnie rzecz biorąc realizujemy serwis pogwarancyjny większości lodówek, które są sprzedawane w Polsce.  Z pewnością wśród najpopularniejszych marek lodówek, których naprawę realizujemy są firmy Whirlpool, Bosch, Electrolux, Samsung, Amica i Beko. Jeżeli posiadasz lodówkę lub chłodziarkę innej marki, nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy ją również naprawili. Obecnie serwisujemy lodówki różnych producentów i marek.

Najczęściej zadawane pytania

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania dotyczące naprawy lodówki w Warszawie. 

Jaki jest koszt naprawy lodówki?

Cena naprawy lodówki uzależniona jest od modelu lodówki oraz rodzaju awarii. W związku z tym po przyjeździe technika możliwa będzie ocena stopnia skomplikowania awarii i wycena naprawy.

Czy lodówka naprawiana jest na miejscu?

Tak naprawa lodówki odbywa się na miejscu  awarii. Ponieważ serwisant przyjedzie pod wskazany adres z całym niezbędnym ekwipunkiem i większością części zamiennych.

Czy potrzebuję części zmiennych?

Zapewniamy wszystkie części zamienne. dlatego nie potrzebujesz części zamiennych do lodówki.  Ostatecznie w razie potrzeby  element zostanie domówiony.

Jakie urządzenia AGD naprawiacie?

Realizujemy naprawy urządzeń dużego domowego AGD. W rzeczywistości są to takie sprzętu jak: pralki, zmywarki, lodówki, suszarki, piekarniki. Oczywiście jeżeli masz wątpliwości czy możemy naprawić twoje urządzenie, skontaktuj się z naszym konsultantem.

Jak zamówić wizytę technika?

Wystarczy, że zadzwonisz lub wyślesz zgłoszenie drogą mailową a my odzwonimy do Ciebie. Bezzwłocznie skontaktuje się z Tobą do Ciebie nasz konsultant. W trakcie rozmowy zapyta się o objawy awarii i ustali dogodne godziny wizyty technika. Dalej we wskazanym terminie serwisant przyjedzie na miejsce w celu usunięcia usterki.

Serwisant AGD

Serwis lodówek - jaki sprzęt naprawiamy?

Jak wskazaliśmy powyżej świadczymy kompleksowy serwis lodówek i innych urządzeń domowego AGD na terenie miasta Warszawa oraz okolicznych miejscowości. W związku z tym realizujemy naprawę takich urządzeń jak zmywarka, pralka, suszarka i zamrażarka.

Serwis lodówek w Warszawie I OKoLICACH

Teraz
wyślij zgłoszenie!

Wyślij zgłoszenie

Zadzwoń