+48570025055

kontakt@agdwarszawa.com

Warszawa i Okoliczne miejscowości

Szybka naprawa pralek w Warszawie

Teraz wyślij zgłoszenie jeżeli interesuje Cię naprawa pralek. Ponieważ nasz serwis realizuje naprawy nawet tego samego dnia. Bezzwłocznie odzwoni do Ciebie nasz konsultant i umówi wizytę serwisanta. Natychmiast zadzwoń na numer infolinii jeżeli chcesz się połączyć z konsultantem +48570025055. W efekcie jest szansa, że naprawimy twoją pralkę jeszcze dzisiaj.

30

Lat
doświadczenia

W razie usterki napraw pralkę zamiast wyrzucać i tworzyć kolejne elektro śmieci.

Serwis pralek

Prawo do naprawy

Zapewniamy pogwarancyjny serwis pralek, suszarek do ubrań i innego sprzętu AGD na terenie miasta stołecznego Warszawy i innych okolicznych miejscowości. W połączeniu z dojazdem na miejsce awarii. Ponieważ dojeżdżamy na miejsce zgłoszenia usterki i dokonujemy naprawy u klienta w domu. Oczywiście cały sprzęt i podzespoły do naprawy mamy ze sobą. Z tego powodu nie musisz posiadać części zamiennych ani narzędzi. Dlatego jeżeli chciałbyś naprawić swoją pralkę, wyślij do nas zgłoszenie. Podsumowując istnieje szansa, że jeszcze dzisiaj będziesz mógł nastawić pranie w swojej sprawnej pralce. 

Sprzęt AGD

Jakie marki pralki serwisujemy?

Zatem realizujemy serwis pogwarancyjny większości pralek, które są sprzedawane w Warszawie i calej Polsce.  Z pewnością wśród najpopularniejszych marek pralek, których naprawę realizujemy są firmy wymienione poniżej. Jeżeli nie znajdziesz tam swojej marki, zadzwoń ją również naprawimy.

Pytania o naprawę pralki

Tutaj zapoznasz się z najczęściej pojawiającymi się pytaniami, które dotyczą serwisu urządzeń AGD w Warszawie.

Jaki jest koszt naprawy pralki?

Cena pogwarancyjnego serwisu pralki uzależniona jest od rodzaju awarii. Mimo wszystko jest to koszt zdecydowanie niższy niż zakup nowej pralki. Dlatego jeżeli chcesz poznać cenę naprawy swojej pralki zadzwoń na infolinię.

Czy pralka zostanie naprawiona na miejscu?

Zdecydowanie tak pralka zostanie naprawiona na miejscu. Ponieważ serwisant posiada ze sobą nie tylko wszystkie niezbędne narzędzia i urządzenia do naprawy pralki ale również części zamienne i eksploatacyjne.

Czy potrzebuję części zmiennych?

Zadbamy o wymianę zużytych części zamiennych twojego urządzenia. Obecnie posiadamy w swoich zasobach większość materiałów eksploatacyjnych najpopularniejszych modeli pralek.

Jakie urządzenia naprawiacie?

Realizujemy pogwarancyjny serwis naprawy urządzeń domowego AGD. Jednym słowem realizujemy naprawy: pralki, zmywarki, lodówki, suszarki, piekarniki. Zatem jeżeli potrzebujesz naprawy jednego  tych sprzętów, zadzwoń na infolinię lub wyślij zgłoszenie pocztą.

Jak zamówić wizytę serwisanta?

Teraz wystarczy zadzwonić na naszą infolinię. Dalej przeprowadzisz rozmowę z konsultantem. W trakcie rozmowy zapytany zostaniesz jakie są widoczne objawy awarii. Następnie ustalisz dogodne godziny wizyty technika. Na koniec we wskazanym czasie serwisant przyjedzie na miejsce w celu usunięcia usterki. Możesz również wysłać zgłoszenie drogą mailową, oddzwonimy do ciebie.

Serwisant AGD

AGD serwis - jaki sprzęt naprawiamy?

Ponieważ realizujemy kompleksowy serwis urządzeń AGD na terenie miasta stołecznego Warszawa naprawisz u nas także inne urządzenia niż pralka. W związku z tym wykonujemy naprawę takich urządzeń jak zmywarka, lodówka, suszarka i zamrażarka.

Serwis AGD w Warszawie I OKOLICACH

Teraz
wyślij zgłoszenie!

Wyślij zgłoszenie

Zadzwoń