+48570025055

kontakt@agdwarszawa.com

Kompleksowa naprawa sprzętu marki Amica.

Serwis Amica w Warszawie

Teraz wyślij zgłoszenie jeżeli posiadasz uszkodzony sprzęt marki Amica. Bezzwłocznie odzwoni do Ciebie nasz konsultant i umówi wizytę serwisanta. Chyba, że chcesz bezpośrednio zadzwonić na naszą infolinię. Aby połączyć się z konsultantem natychmiast wybierz numer telefonu +48570025055. W efekcie istnieje ogromna szansa, że naprawimy twoje urządzenie marki Amica jeszcze dzisiaj.

30

Lat
doświadczenia

W razie usterki napraw AGD zamiast wyrzucać.

Serwis Amica

Pogwarancyjna naprawa AGD w Warszawie

Zapewniamy pogwarancyjny serwis urządzeń AGD firmy Amica. Naprawy realizowane są na terenie miasta stołecznego Warszawa i w okolicznych miejscowościach. Dojeżdżamy na miejsce awarii i dokonujemy naprawy na miejscu w domu klienta. Nie musisz posiadać części zamiennych. Nasz serwisant posiada niezbędny sprzęt i części zamienne. Dlatego jeżeli posiadasz pralkę lub suszarkę, zmywarkę, lodówkę lub zamrażarkę marki Amica – wyślij do nas zgłoszenie. Ponieważ istnieje szansa, że jeszcze dzisiaj będziesz mógł cieszyć się pełną sprawnością twojego urządzenia.

Sprzęt AGD

Amica, jakie marki jeszcze serwisujemy?

W istocie świadczymy serwis pogwarancyjny większości firm dostępnych na Polskim rynku.  Z pewnością wśród najpopularniejszych marek, których naprawę realizujemy są firmy wymienione poniżej.

Najczęściej zadawane pytania

Tutaj zapoznasz się z najczęściej pojawiającymi się pytaniami, które dotyczą serwisu urządzeń AGD w Warszawie.

Jaki jest koszt naprawy sprzętu AGD?

Koszt naprawy sprzętu uzależniony jest od rodzaju awarii twojego urządzenia. Zatem dopiero po przyjeździe technika możliwa będzie ocena stopnia skomplikowania awarii i wycena naprawy.

Czy urządzenie jest naprawiane na miejscu?

Tak urządzenie naprawiane jest na miejscu awarii. Mając to na uwadze nasz technik przyjedzie pod wskazany adres z całym niezbędnym sprzętem i większością części zamiennych.

Czy potrzebuję części zmiennych?

Nie potrzebujesz części zamiennych. Ponieważ nasz serwisant ma ze sobą większość części zamiennych niezbędnych do naprawy urządzeń AGD. Ostatecznie w razie potrzeby potrzebny element zostanie domówiony.

Jakie urządzenia naprawiacie?

Realizujemy naprawy urządzeń dużego domowego AGD. Ogólnie mówiąc są to szczególnie: pralki, zmywarki, lodówki, suszarki, piekarniki. Oczywiście jeżeli masz wątpliwości czy możemy naprawić twoje urządzenie, skontaktuj się z naszym konsultantem.

Jak zamówić wizytę technika?

Wystarczy, że zadzwonisz lub wyślesz zgłoszenie drogą mailową a my odzwonimy do Ciebie. Bezzwłocznie zadzwoni do Ciebie nasz konsultant. W trakcie rozmowy zapyta się o objawy awarii i ustali dogodne godziny wizyty technika. Dalej we wskazanym terminie serwisant przyjedzie na miejsce w celu usunięcia usterki.

Serwisant AGD

AGD serwis - jaki sprzęt naprawiamy?

Ponieważ realizujemy kompleksowy serwis urządzeń AGD na terenie miasta stołecznego Warszawa naprawisz u nas wszystkie urządzenia dużego AGD. W związku z tym wykonujemy naprawę takich urządzeń jak zmywarka, pralka, lodówka, suszarka i zamrażarka.

Serwis AGD w Warszawie I OKOLICACH

Teraz
wyślij zgłoszenie!

Wyślij zgłoszenie

Zadzwoń